Την Κυριακή 3 Δεκεμβρίου 2023 πραγματοποιήθηκε ο αγώνας μεταξύ των ομάδων ΑΤΣΑΛΙ ΑΡΧΟΝΤΙΚΩΝ – ΠΑΟΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ για την έκτη αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β’ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ με την ομάδα μας να επικρατεί 2-3 εκτός έδρας.

Στο πρώτο ημίχρονο και συγκεκριμένα στα πρώτα 20 λεπτά η ομάδα μας είχε 4-5 ευκαιρίες τις οποίες δεν εκμεταλλεύτηκε για να πετύχει κάποιο τέρμα. Παρ ‘όλα αυτά κατόρθωσε να προηγηθεί με γκολ του Γκατζούλη από κοντινή προβολή.

Στο δεύτερο ημίχρονο η γηπεδούχος ομάδα σε 10 λεπτά κατάφερε να πιάσει στον ύπνο τους φιλοξενούμενους και ανέτρεψε το εις βάρος σκορ σε 2-1. Στη συνέχεια η αντίδραση της ομάδας μας ήταν αποφασιστική και με επίθεση διαρκείας κατάφερε να ισοφαρίσει με τον Καρά Ιμπραχήμ σε 2-2 και να γυρίσει το παιχνίδι με γκολ του Αντωνίου σε 2-3.

#paok_komotinis#football#paoknetwork#soccer#goals#elephant_komotini#bluetravel#bakkal#laserderm#kasapiscollection#evellonstores